KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14092180

nr 1409 2180

Anna Billing

(1849-1927), Sverige

Akvarell, Anna Billing (1849-1927), Sverige. "Tegnérlunden". Signerad, daterad 1905. Motivet: 43x60, yttermått inklusive ram: 66x81, akvarell

Anna Billing, svensk bildkonstnär född 1849, död 1927.

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 11:36:33)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 19:58:20

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anna Billing

Läs mer om Anna Billing