KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16111035
nr 1611 1035
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), sommardag. Signerad, daterad Fredagen 18/6 -80. Akvarell, bildmått: 12x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x45 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:28:55
8/4 18:13:49
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt