KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103152

nr 1510 3152

Aina Larsson

(f. 1935), Sverige

Signerad. Akvarell, yttermått inklusive ram: 83x67 cm

Aina Larsson, född 1935, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 december 2022
kl 18:36:03

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Aina Larsson

Läs mer om Aina Larsson