KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14099049
nr 1409 9049
Agneta Granstad
(f. 1949), Sverige
Monogramsignerad, akvarell, -87, komposition. Motivet: 23x33, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Agneta Granstad, svensk målare född i Uppsala 1949.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:44:55