KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14072183

nr 1407 2183

Akvarell

Ada Maud Parsons, Landskap. Signerad, akvarell. Motivet: 34x26,5, yttermått inklusive ram: 42x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 20:05:04

4/7 17:34:35 1      Vinnande bud