KONST / Oljemålningar / Akrylmålning 15848120

nr 1584 8120

Irina Garamaj Stadig

(f. 1952), Sverige

Akrylmålning, Abstrakt. Signerad a Tergo, daterad -20. Akryl på duk, yttermått inklusive ram: 38x40 cm

Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 december 2023
kl 20:40:52

11/12 20:25:10 1      Vinnande bud

Irina Garamaj Stadig

Läs mer om Irina Garamaj Stadig