KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13914439

nr 1391 4439

Olle Ljungström

(1961-2016), Sverige

Teckning, Olle Ljungström (1961-2016), Sverige. "Glad Maya-Indian, Signerad. Motivet: 29x20, yttermått inklusive ram: 42x32 cm

Konditionsrapport: slitage

Olle Ljungström, svensk msuiker och bildkonstnär född 1961, död 2016.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:50:50

Olle Ljungström

Läs mer om Olle Ljungström