KONST / Litografier / Färglitografi 13914308

nr 1391 4308

Astrid Sylwan

(f. 1970), Sverige

Färglitografi, Astrid Sylwan (f. 1970), Sverige. Signerad, numrerad 2/35, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Motivet: 52x67, yttermått inklusive ram: 73x98 cm

Astrid Sylwan, svensk målare född 1970.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:38:44

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Astrid Sylwan

Läs mer om Astrid Sylwan