KONST / Litografier / Färglitografi 13914146

nr 1391 4146

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 109/260, bladets mått: 60x42, yttermått inklusive ram: 75x56 cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:08:13

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik