KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914040

nr 1391 4040

Karl-Johan Hallander

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Karl-Johan Hallander (f. 1935), Sverige. "Integration i stålmanssamhället 2". Signerad, daterad -68. Olja på duk, 53x47 cm, yttermått inklusive ram: 55x49 cm

Karl-Johan Hallander, svensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:10:53

16/4 11:17:00 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Karl-Johan Hallander

Läs mer om Karl-Johan Hallander