KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924039

nr 1392 4039

Karl-Johan Hallander

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Karl-Johan Hallander (f. 1935), Sverige. "Osynlig utsikt". Signerad, daterad -69. Olja på duk, 67x63 cm, yttermått inklusive ram: 69x65 cm

Karl-Johan Hallander, svensk bildkonstnär född 1935.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:05:57

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Karl-Johan Hallander

Läs mer om Karl-Johan Hallander