![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Grafiskt blad 16182047
*
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:33:58
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
8219 Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitograf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:18
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:14
-
8115 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:00
-
8350 Färglitografi
Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:10
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:40
*
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
8219 Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitograf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:18 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:14
-
8115 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:00 -
8350 Färglitografi
Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:10 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:40