KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturgrupp 15086399

nr 1508 6399

Skulpturgrupp

Christer Sandlund, Speceriaffär, trä. Signerad, daterad 1992. Längd: 29 cm. Djup: 23 cm. Höjd: 29 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 23:44:34)
Uppdatera
Visning

fredag 9/12, lördag 10/12, söndag 11/12 och måndag 12/12

Auktionen
avslutas:

måndag 12 december kl 20:42:04

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
6/12 21:10:52 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor