KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14776170

nr 1477 6170

Haim Kern

(f. 1930), Tyskland

Färgetsning, Signerad, numrerad 66/100. Bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm

Konditionsrapport: skadad glasskiva

Haïm Kern, tysk konstnär född 1930.

Utrop:

300 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 14:38:09)
Uppdatera
Visning

fredag 1/7, lördag 2/7, söndag 3/7 och måndag 4/7

Auktionen
avslutas:

måndag 4 juli kl 19:28:35

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
29/6 11:49:42 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Haim Kern

Läs mer om Haim Kern