KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14299335

nr 1429 9335

Oljemålningar

2 st, H Österberg. Signerade, landskap. Olja på duk, 22x27, yttermått inklusive ram: 38x43 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 11:44:46)
Uppdatera
Visning

fredag 29/10, lördag 30/10, söndag 31/10 och måndag 1/11

Auktionen
avslutas:

måndag 1 november kl 18:30:48

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor