KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14077038

nr 1407 7038

Ulf Trotzig

(1925-2013), Sverige

Färgetsning, Ulf Trotzig (1925-2013), Sverige. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bladets mått: 30x20 cm, yttermått inklusive ram: 36x26 cm

Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:52:06)
Uppdatera
Visning

fredag 2/7, lördag 3/7, söndag 4/7 och måndag 5/7

Auktionen
avslutas:

måndag 5 juli kl 18:13:23

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulf Trotzig

Läs mer om Ulf Trotzig