KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14076439

nr 1407 6439

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Blyerts, Olle Nyman (1909-1999), Sverige. Signerad. Motivet: 20x26cm, yttermått inklusive ram: 31x42cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 13:38:38)
Uppdatera
Visning

fredag 2/7, lördag 3/7, söndag 4/7 och måndag 5/7

Auktionen
avslutas:

måndag 5 juli kl 19:55:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman