KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14046044

nr 1404 6044

Pastell

Erik Tägtström, Signerad, skärgård, 42x49, yttermått inklusive ram. 54x61 cm

Utrop:

500 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:31:09