KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14046044

nr 1404 6044

Pastell

Erik Tägtström, Signerad, skärgård, 42x49, yttermått inklusive ram. 54x61 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 09:56:48)
Uppdatera
Visning

fredag 18/6, lördag 19/6, söndag 20/6 och måndag 21/6

Auktionen
avslutas:

måndag 21 juni kl 18:31:09

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor