KONST / Litografier / Färglitografi 14035406

nr 1403 5406

Björn Lindroth

(1931-1999), Sverige

Färglitografi, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. Marin. Signerad, numrerad 123/250. Motivet: 56x44, yttermått inklusive ram: 73x53 cm

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 06:55:52)
Uppdatera
Visning

fredag 11/6, lördag 12/6, söndag 13/6 och måndag 14/6

Auktionen
avslutas:

måndag 14 juni kl 18:53:20

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Björn Lindroth

Läs mer om Björn Lindroth