KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14034509

nr 1403 4509

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Blandteknik, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Komposition. Signerad. Motivet: 39x31, yttermått inklusive ram: 56x45 cm

Utrop:

5.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 4.200 kr (per 08:45:29)
Uppdatera
Visning

fredag 11/6, lördag 12/6, söndag 13/6 och måndag 14/6

Auktionen
avslutas:

måndag 14 juni kl 18:21:23

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
10/6 22:14:47 1      4.000 kr
13/6 21:41:27 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson