KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861009

nr 1486 1009

George Stainton (1838-1900), "Hay barge off Edith", otydlig signatur. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 90x121 cm

Konditionsrapport: slitage, krackeleringar

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 29 augusti 2022
kl 19:25:56

29/8 18:49:28 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 29 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska