KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861009
nr 1486 1009
George Stainton (1838-1900), "Hay barge off Edith", otydlig signatur. Olja på duk, 60x90 cm, yttermått inklusive ram: 90x121 cm
Kondition: slitage, krackeleringar
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:25:56
29/8 18:49:28
- Klassiska
29 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska