Föremål som liknar
2100 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 17 juni 2024
2011 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2041 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5019 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5024 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2120 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5227 Salongsbord
Rokokostil. Bredd: 121 cm, djup: 65 cm, höjd: 58 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5093 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5171 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024