Föremål som liknar
2057 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5277 Amplar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5130 Medalj
Såld: 3.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5118 Korkskruv
Metall, Karl Alfred. Höjd: 15 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
2164 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5117 Bestick
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5039 Parti linneduk..
Olika storlekar och mönster
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5261 Kanna
Antik, fajans / metall. Höjd: 24,5 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
4151 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024