Föremål som liknar
5239 Tändare
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
2019 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 17 juni 2024
5036 Matservisdelar
ca 50 delar, Johnssons bros, flytande blått, England
Såld: 1.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5135 Stolar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
2100 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 17 juni 2024
2011 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2041 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5019 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5024 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024