Föremål som liknar
5118 Korkskruv
Metall, Karl Alfred. Höjd: 15 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
2164 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5117 Bestick
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5039 Parti linneduk..
Olika storlekar och mönster
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5261 Kanna
Antik, fajans / metall. Höjd: 24,5 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
4151 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5155 Trädgårdsbord
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
2036 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5260 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024