4146 Vas
Såld: 1.700 kr
Såldes den 16 augusti 2021 -
7204 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 8 februari 2016 -
9009 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 2 december 2013
1169 Skulptur
Såld: 600 kr
Såldes den 8 april 2013 -
6012 Oljemålning
Såld: 5.600 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
1554 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 5 mars 2012
1088 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 5 mars 2012 -
3193 Akvarell
signerad 1910, blomster, 23x29
Såld: 400 kr
Såldes den 20 december 2010