5381 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, Monogramsign EW, 57x30 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 oktober 2016 -
7348 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 2 november 2015 -
9344 Oljemålning
Sign Ewerts, Fruktstilleben, 50x75
Såld: 700 kr
Såldes den 15 juni 2015
9008 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 juni 2015 -
8311 Oljemålning
Sign Ewert, Blomsterstilleben, 62 x 92
Såld: 200 kr
Såldes den 4 juni 2012 -
6226 Oljemålning
Sign Ewert, Zigenarflicka", 38x36
Såld: 150 kr
Såldes den 18 oktober 2010
8467 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 24 september 2007 -
1118 Tusch
2 st, Sign EWK,
Såld: 600 kr
Såldes den 23 februari 2004 -
7337 Akvareller
2 st, sign EW, 1800-tal,
Såld: 600 kr
Såldes den 2 september 2002