Föremål som liknar polis
5130 Medalj
Såld: 3.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
6105 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 9 oktober 2023
7456 Sabel
för polis. Längd: 81 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juli 2023
2086 Grafiskt blad
Såld: 3.000 kr
Såldes den 21 november 2022
6115 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 18 juli 2022
9325 Kopparstick
Såld: 300 kr
Såldes den 21 februari 2022
2011 Kopparstick
Såld: 400 kr
Såldes den 21 februari 2022
8444 Sabel
Stockholms stadspolis. Längd: 85 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 13 december 2021
2011 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 november 2021