3197 Akvareller
Såld: 2.600 kr
Såldes den 2 april 2018 -
8088 Collage
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 november 2017 -
8369 Akvareller
Såld: 550 kr
Såldes den 23 januari 2012
8169 Collage
2 st, monogramsignerade A. L-91, 49x59
Såld: 100 kr
Såldes den 6 september 2010