1005 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 oktober 2018 -
8201 Modellskepp
krigsfartyg, längd: 62 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 15 februari 2016 -
7597 Blandteknik
Hamnmotiv med krigsfartyg, 117x155
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 oktober 2014
2173 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 7 april 2014 -
4025 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 24 mars 2014 -
1197 Oljemålning
signerad, krigsfartyg, 55x75
Såld: 100 kr
Såldes den 5 mars 2012
7238 Etsning
F Friedel, krigsfartyg, 15x23
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2009 -
8039 Bricka
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 december 2008 -
4408 Oljemålning
1800-tal, krigsfartyg, 75x50 (färgbortfall)
Såld: 800 kr
Såldes den 24 november 2008