Föremål som liknar kalv
6267 Skulptur
Såld: 150 kr
Såldes den 27 november 2023
5113 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 november 2023
6015 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 18 september 2023
1014 Etsning
Såld: 5.200 kr
Såldes den 12 september 2022
2143 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 juni 2022
8551 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 4 april 2022
5220 Skulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 14 juni 2021
9084 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 24 maj 2021
1052 Skulptur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 5 april 2021