Föremål som liknar fruktfat
7078 Ljusstakar
Ett par, nysilver, & fruktfat nysilver. Höjd: 18-19cm
Såld: 200 kr
Såldes den 25 mars 2024
6316 Fruktservis
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 september 2020
5228 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2019
2548 Bålskål
+ fruktfat, glas, höjd: 17-23
Såld: 250 kr
Såldes den 30 oktober 2017
8255 Färglitografi
Evy Låås (1923-1999), fruktfat, motivet: 46x50
Såld: 100 kr
Såldes den 11 september 2017
9022 Fruktassietter
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2016
8091 Glasservisdelar
Såld: 600 kr
Såldes den 5 september 2016
3321 Assietter
+ fruktfat, glas, 11 + 6+ 1
Såld: 400 kr
Såldes den 23 november 2015
4183 Konstglas
3 delar, Fruktfat + glas, diameter: 39, höjd: 15-25
Såld: 150 kr
Såldes den 10 november 2014