Föremål som liknar bla
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
4227 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5023 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024
5094 Utställningsaf..
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5160 Mynt/medaljer
7 st, bland annat Sverige. Diameter: 3-4 cm
Såld: 4.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5165 Plattor
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5163 Mineraler
diverse, bland annat citrin
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2155 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
2117 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024