Föremål som liknar bl
2001 Färglitografi
Såld: 5.800 kr
Såldes den 18 november 2024
3183 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2024
2067 Färglitografi
Såld: 9.200 kr
Såldes den 18 november 2024
9191 Parti grafiska..
11 st, oramade lösa blad. Signerad
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2024
9189 Teckningar
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024
3127 Skulpturer
Såld: 800 kr
Såldes den 18 november 2024
3114 Skulptur
Lladro, Kvinna vid stol med blommor. Höjd: 39 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 18 november 2024
3011 Bok / häfte
Såld: 700 kr
Såldes den 18 november 2024
2077 Grafiskt blad
Såld: 4.000 kr
Såldes den 18 november 2024