Föremål som liknar Wikström
2102 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
8103 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 april 2024
6334 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 6 februari 2023
9379 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2022
6003 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2022
7441 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juli 2022
7551 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 7 februari 2022
8277 Gouache
Såld: 400 kr
Såldes den 10 januari 2022
8280 Gouache
Såld: 350 kr
Såldes den 20 december 2021