Föremål som liknar Ulf Trotzig
7188 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
3331 Färgetsning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 september 2024
2096 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
3210 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 6 november 2023
7038 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juli 2021
Såld: 30.000 kr
Såldes den 29 mars 2021
1001 Oljemålning
Såld: 31.000 kr
Såldes den 29 mars 2021
5359 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2020
1448 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2020