1463 Akvarell
U Ålund, Fjäril, 24x30
Såld: 300 kr
Såldes den 17 oktober 2011 -
1462 Oljemålning
U Ålund, Fjäril, 10x37
Såld: 100 kr
Såldes den 17 oktober 2011 -
1461 Blandteknik
U Ã…lund, Landskap, 60x40
Såld: 200 kr
Såldes den 17 oktober 2011
1037 Färglitografi
U Ã…lund, Stockholmsmotiv, 304/350, 40x60
Såld: 300 kr
Såldes den 28 mars 2011 -
6534 Akvarell
U Ã…lund, "Steninge", 36 x 46
Såld: 500 kr
Såldes den 9 februari 2009 -
8355 Färglitografi
Signerad i tryck U Ålund, Rävskutt, 30x40
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2008
8062 Akvarell
U Ålund, Vinterlandskap med tjäder, 22 x 33
Såld: 100 kr
Såldes den 3 september 2007 -
1065 Akvarell
U Ålund, Vinterlandskap med fåglar, 37 x 45
Såld: 700 kr
Såldes den 20 november 2006