2009 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 22 november 2021 -
2010 Färglitografi
Såld: 600 kr
2106 Färglitografi
Tomas Nordbäck. Signerad, rim;98x69
Såld: 150 kr
Såldes den 18 mars 2019
3115 Färglitografi
Tomas Nordbäck, E. A, 4/15, 78x54
Såld: 400 kr
Såldes den 20 december 2010