Föremål som liknar Takåsar
5360 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 1 maj 2023
5430 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 maj 2023
6270 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 20 mars 2023
9085 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2022
2048 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 26 september 2022
2024 Färgkrita
Såld: 3.000 kr
Såldes den 4 oktober 2021
7399 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 september 2021
3192 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 31 maj 2021
7219 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 1 februari 2021