3136 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 31 maj 2021 -
8136 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 oktober 2018 -
7216 Oljemålning
Lennart Ã…sling (1921-1966), Kvinna, 47x28
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juli 2017
4340 Oljemålning
T Ã…sling, landskap, signerad, 60x48
Såld: 100 kr
Såldes den 14 november 2016 -
1500 Oljemålning
T Ã…slin, Landskap, signerad, 37x45
Såld: 100 kr
Såldes den 9 februari 2015 -
8523 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 1 september 2014
7651 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 21 november 2011 -
7242 Akvareller
8 st, Lennart Ã…sling
Såld: 1.600 kr
Såldes den 9 februari 2004 -
4259 Oljor
2 st. T Ã…slin, Norrland, (en utan ram)
Såld: 250 kr
Såldes den 14 januari 2002