Föremål som liknar Sträng
8054 Sockerströare
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2023
4220 Sparbössa
Såld: 450 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5127 Sparbössa
Såld: 350 kr
Såldes den 1 maj 2023
7126 Sparbössa
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2023
7452 Sparbössa
Såld: 100 kr
Såldes den 3 april 2023
8174 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 3 april 2023
7079 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 6 februari 2023
3224 Sparbössa
Såld: 350 kr
Såldes den 9 januari 2023
2004 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 november 2022