Föremål som liknar Stockholm

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8058 Ritning
    Såld: 800 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8093 Bordslampa
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8296 Korg
    Stockholmsutställningen 1897, mässing. Längd: 18 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8375 Minkpäls
    Såld: 4.200 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 1008 Stolar
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8181 Färglitografi
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 7126 Gafflar
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 7168 Tusch
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 6303 Akvarell
    Såld: 1.500 kr

    Såldes den 19 januari 2026