Föremål som liknar Stockholm
8058 Ritning
Såld: 800 kr
Såldes den 26 januari 2026
8093 Bordslampa
Såld: 1.100 kr
Såldes den 26 januari 2026
8296 Korg
Stockholmsutställningen 1897, mässing. Längd: 18 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8375 Minkpäls
Såld: 4.200 kr
Såldes den 26 januari 2026
1008 Stolar
Såld: 4.000 kr
Såldes den 26 januari 2026
8181 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 26 januari 2026
7126 Gafflar
Såld: 7.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
7168 Tusch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 januari 2026
6303 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026