Föremål som liknar Steel
3276 Herrarmbandsur
TW Steel. Diameter: 4,2 cm, läderarmband
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 april 2024
2222 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2020
1171 Armbandsur
Såld: 1.400 kr
Såldes den 11 november 2019
9250 Oljemålning
Signerad Steel, Bruges. Olja på duk, 31x40 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 juli 2018
5240 Oljemålningar
2 st, Sign Steel, Gamla Stan, 1950-tal, 45x38 ca
Såld: 300 kr
Såldes den 13 februari 2017
2685 Damarmbandsur
Såld: 700 kr
Såldes den 30 januari 2017
8572 Ishink
Såld: 200 kr
Såldes den 4 juli 2016
6366 Bestick
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 juni 2016
7297 Tamburmajor
Steelform, Lammhult
Såld: 150 kr
Såldes den 21 mars 2016