Föremål som liknar Solbad
9379 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 31 juli 2023
6120 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 23 april 2018
8185 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 19 mars 2018
8053 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 29 januari 2018
2337 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 maj 2014
5123 Oljemålning
signerad, Solbadande kvinna, 50-tal, 33 x 41
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2013
3703 Oljemålning
Sten Ekendahl, Solbadande kvinna, 47x67
Såld: 400 kr
Såldes den 2 juli 2012
5417 Etsning
P. D Larsson, 'Solbadaren' 3/50, 13x17
Såld: 100 kr
Såldes den 26 mars 2012
5166 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 26 mars 2012