Föremål som liknar Siri Rathsman
8206 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 16 september 2024
6169 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 2 september 2024
6227 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 2 september 2024
2104 Blandteknik
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
7313 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 4 december 2023
4009 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 25 september 2023
7310 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 6 februari 2023
7026 Färgkrita
Såld: 300 kr
Såldes den 1 augusti 2022
2217 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 25 april 2022