Föremål som liknar Sinding
1026 Oljemålning
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 juli 2023
4046 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2023
7533 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 7 februari 2022
6663 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 mars 2021
8316 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 2 november 2020
4090 Tavlor
Såld: 900 kr
Såldes den 25 maj 2020
8724 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 2 december 2019
1180 Uppläggningssk..
Såld: 600 kr
Såldes den 6 maj 2019
6588 Oljemålning
CJ Sinding, Fiskebåt, Signerad. Olja på pannå, 33x42
Såld: 100 kr
Såldes den 5 november 2018