9454 Färglitografi
Signerads, 240/275, motivets mått: 59x55
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2013 -
3166 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 21 januari 2013 -
9569 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 19 november 2012
Föremål som liknar Signerads
- Träfflista
- alla
- Visa alla