Föremål som liknar Signerade
8459 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 4 november 2024
8355 Vinglas
Såld: 500 kr
Såldes den 4 november 2024
8296 Ljusstakar
Såld: 800 kr
Såldes den 4 november 2024
7162 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
7244 Tuschteckningar
Såld: 300 kr
Såldes den 4 november 2024
8399 Färglitografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 4 november 2024
7123 Miniatyrvaser
Såld: 800 kr
Såldes den 28 oktober 2024
6134 Collage
Såld: 500 kr
Såldes den 21 oktober 2024
6373 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 21 oktober 2024