7187 Tusch
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 januari 2018 -
5008 Blandteknik
Såld: 900 kr
Såldes den 11 december 2017 -
9368 Oljemålning
Sign RS, 58x44
Såld: 150 kr
Såldes den 9 november 2015
7557 Akvarell
Rune Svensson, komposition, Sign RS, motivet: 19x28
Såld: 100 kr
Såldes den 20 april 2015 -
8479 Akvarell
Sign RS Coleman, England, 21x29
Såld: 100 kr
Såldes den 12 november 2012 -
1073 Pastell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 augusti 2012
7005 Pastell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 augusti 2012 -
4805 Färglitografier
2 st Sign RS, (Roland Svensson 1910-2003)
Såld: 700 kr
Såldes den 13 oktober 2008 -
6218 Sekretär
Tidigt 1800-tal, Furu sign RS, L.100 D.55 H.110
Såld: 2.800 kr
Såldes den 9 augusti 2004